loading

Batıkent Telefon Tamiri

03-05-2018 00:10    715

Şüphesiz ki teknololoji, hayatımızın çok önemli bir bölümünü kapsamaktadır.İnsan ihtiyaçlarına yardımcı araç ve gereçlerin yapılıp üretilmesi için gerekli olan yetenek-bilgidir teknoloji.Bunlara örnek verecek olursak;telefonlar,bilgisayarlar,arabalar,sanayide kullanılan makinalar vs. dir.Bu teknolojik alet ve araçlar hayatımızı kolaylaştırmak için yapılmıştır.Mesela; elimizden tabir-i caizse hiç düşürmediğimiz telefonlara değinmek istiyorum.Düşünsenize aramak istediğimiz kişi ya da ulaşmak istediğimiz bilgi bir tuş kadar uzağımızda sadece.Yani elimizin altında.Bu çok büyük bir nimet bence.Peki ya cep telefonumuz bozulursa…?Eyvahhhh…!

Üzülmeyin, artık her yerde telefonunuzu tamir edebilecek teknik servisler var.Üstelik,sizin telefon tamiriniz bitene kadar yedek telefon ihtiyacınızı karşılayacak firmalar da mevcut.Özellikle telefonunuz garanti kapsamındaysa bu işi ücretsiz bile halledebilirsiniz.Ama sizlere tavsiyem mutlaka güvenilir bir telefon tamircisi bulmanız.Çünkü örnek verecek olursak ne yazık ki bu işini hakkıyla yapmayan,parça çalan,orijinal olmayan bir yedek parçayı size orijinal deyip ona göre faiş fiyat alan işyerleri var ne yazık ki.Bu nedenle biz dikkatli olmanızı tavsiye ediyoruz.Bu konularda bizlere de güvenebileceğinizi belirtmek istiyorum.

Yazılım güncelleme,teknik servis,ekran değişimi,şarj soketi,sim kart yuvası,batarya vs kısacası her türlü cihaz bakım,onarım,orijinal yedek parça tamiri yapılır ve çeşitli aksesuar gereksinimlerinizi karşılayabiliriz.Güvenli ve hızlı alışveriş için Meydan Gsm’i tercih edebilirsiniz.

Batıkent Nokia Cep Telefonu Tamiri,

Batıkent Samsung Cep Telefonu Tamiri,

Batıkent Apple Cep Telefonu Tamiri,

Batıkent Blackberry Cep Telefonu Tamiri,

Batıkent telefon hastanesi,

Batıkent telefon tamiri,

Batıkent telefon yazılım atanlar,

Batıkent telefoncular,

alanlarında uzman ve işinin ustası kadrosuyla hizmet vermektedir.

 

Firmamız 2007 yılından itibaren Batıkent’de  hem Gsm telefon kullanıcılarına tamir ve bakım konusunda teknik servis hizmeti vermekte hem de çevre firmalara cep telefonu teknik servisi ve danışmanlık alanlarında destek sağlamaktadır.

 

Cep Telefonu Tamiri konusundaki uzman kadromuz anadolu’daki müşterilerimizin gsm cep telefonu tamiri ihtiyaçlarında , kargo ile çalışma imkanına sahiptir.i,

 

Cep Telefon tamiri işleriniz 1 gün ila 5 gün arasında tamamlanarak teslim edilmektedir.


Etiketler: